O!Ukraina - rozpocznij wyjątkową podróż po smakach i smaczkach Ukrainy

Mariusz Starzyk, Radio RAM | Utworzono: 10.01.2022, 11:16 | Zmodyfikowano: 10.01.2022, 11:16
A|A|A

Materiał Sponsora


O!Ukraina, książka pokazująca najlepsze smaki naszych sąsiadów

Weronika Marczuk autorka książki O!Ukraina, stara się przekazać, jak najwięcej informacji, które mogą okazać się kluczowe, aby pokochać Ukrainę i zobaczyć ją z zupełnie innej strony. W treści książki znajdziemy wiele ciekawych przepisów, które pokażą potrawy tak ukochane przez naszych sąsiadów. Wiele potraw jest łatwych w przygotowaniu, a składniki bez problemu znajdziemy na półkach sklepowych.


Przez żołądek do serca

Nie bez powodu mówi się, że to właśnie przez żołądek jesteśmy w stanie zaskarbić sobie miłość i uwielbienie danej osoby. To dlatego też książka O!Ukraina, która ma na celu przekonać czytelnika do tego urokliwego kraju, zawiera tak wiele przepisów smacznych, prostych w przygotowaniu, które pozwolą na stworzenie aromatycznych dań. Po przygotowaniu danej potrawy we własnej kuchni przeniesiemy się do naszych sąsiadów i poznamy smaki i aromaty ukraińskiej społeczności celebrowane od lat.

Autorka książki Weronika Marczuk pragnie, aby to właśnie Ukraina stała się ulubionym sąsiadem Polski. W treści lektury znajdziemy więc wszystko to, co najlepszego ma do zaoferowania Ukraina od jedzenia, po ciekawostki - smaczki językowe oraz kulturowe. Możemy więc zagłębić się w treści opisującej kraj w taki sposób, że sami mamy szansę poznać go od najlepszej strony i pokochać.


Przepisy, ciekawostki i ciekawe ilustracje

Lektura O!Ukraina jest ciekawa nie tylko ze względu na inspirujące i wyjątkowe przepisy na potrawy, które od wielu lat są chętnie przygotowywane przez ukraińską społeczność. Znajdziemy tam także piękne zdjęcia, inspirujące rozmowy o Ukrainie oraz ciekawostki na temat kraju. 


Dlaczego warto poznać Ukrainę z zupełnie innej strony?

Polska nie poświęca zbyt wiele uwagi swoim sąsiadom. Autorka książki O!Ukraina pragnie pokazać kraj, w którym się urodziła w taki sposób, aby czytelnik miał szansę go poznać, z jak najlepszej strony i pokochać. Ukraina jest krajem z tradycjami, które do tej pory są kultywowane, nie tylko, jeśli chodzi o potrawy, ale także inne obrzędy. Warto z całą pewnością poznać ją lepiej i dowiedzieć się więcej o tradycjach i mieszkańcach. Czytając książkę O!Ukraina możemy przeżyć we własnym domu podróż, z której niechętnie będziemy chcieli powrócić. Poznamy bowiem kraj, który jest dla nas odległy, jeśli chodzi o znajomość kultury, kuchni i historii.

Gotowi na wyjątkową podroż przez smaki i smaczki Ukrainy? Koniecznie wejdźcie na: https://o-ukraina.pl

 

REKLAMA
To może Cię zainteresować