Czarter Jachtów we Włoszech - nowy pomysł na Wakacje

Mariusz Starzyk, Radio RAM | Utworzono: 14.02.2022, 11:21 | Zmodyfikowano: 14.02.2022, 11:21
A|A|A

Materiał Sponsora


Pożyczenie łodzi nie jest problemem

Może się zdarzyć, że dla kogoś z Was barierą będzie brak własnego sprzętu pływającego. A wypożyczenie czegoś takiego w Polsce w celu dotarcia do Włoch może być nie lada problemem. Bo podróż daleka, koszty ogromne, a... jak już tam dopłyniecie trzeba będzie szybko wracać, żeby zdążyć przed końcem urlopu.

Jeżeli boicie się korzystać z wypożyczalni jachtów za granicą bo problemy z językiem, nie wszystko da się zrozumieć, a instrukcje i regulaminy po włosku czy nawet po angielski przerażają warto spróbować znaleźć czarter jachtów we Włoszech na stronie, która pomoże Wam wiele problemów rozwiązać w języku polskim. My zainteresowaliśmy się stroną https://www.globesailor.pl/czarter-jachtow-wlochy-d474.html. Sprawdźmy co tu mają.


Sardynia, Sycylia, Toskania...co jeszcze?

Globe Sailor - tak nazywa się strona, którą proponujemy umożliwia dokonanie wyboru spośród ponad siedmiuset różnych łodzi dzięki którym możliwa będzie do zdobycia nie tylko Sycylia czy Sardynia Kampania, Toskania, Liguria i mnóstwo innych pięknych miejsc.

Do wyboru są jachty żaglowe, jachty motorowe, jachty luksusowe. Także katamarany, barki i jeszcze inne jednostki. W różnych cenach i według różnych zapotrzebowań. Najtańsze łodzie z żaglem można wynająć już za 500 euro. Ale jeżeli kogoś stać to może przez tydzień popływać też luksusowym jachtem za 480 000 euro. Taki statek pomieści do 120 osób, a więc jeżeli skrzykniecie się większą ekipą to może aż tak strasznie drogo nie będzie.


Najpiękniejsze miasta portowe we Włoszech

Wynajem łodzi we Włoszech największy sens ma wtedy, kiedy chcemy przy okazji coś ciekawego pozwiedzać i zobaczyć. Italia ma mnóstwo wspaniałych nadmorskich miejscowości, nie damy rady wszystkich Wam opisać, ale pozwólcie podsunąć kilka propozycji. Może mniej oczywistych niż Wenecja czy Capri.

A wiec na przykład:

  • Przepiękne, fotogeniczne małe miasteczko Positiano na stromych zboczach Wybrzeża Amalfi
  • Procida - wyspa w Zatoce Neapolitańskiej, jedna z wielu podobnie urokliwych miejsc włoskiego wybrzeża
  • Burano - urokliwa wyspa Laguny Weneckiej
  • Tropea - miasto zbudowane na sześćdziesięciometrowym klifie Kalabrii.
  • Marzamemi słynące z sycylijskiej kuchni, połowu tuńczyków i wspaniałych krajobrazów
  • Sperlonga nad Morzem Tyrreńskim

Wybierając konkretny kierunek podróży warto zainteresować się wypożyczalnią znajdującą się jak najbliżej swojej wymarzonej trasy.


Jak wypożyczyć łódź?

Na stronie Globe Sailor znajdziecie specjalnie przygotowany formularz, na którym napiszecie dokąd chcecie płynąć, w jakim terminie, ile osób, jakim dysponujecie budżetem itp. W ciągu jednej doby eksperci firmy pomogą Wam wybrać ofertę najbardziej pasującą do Waszych oczekiwań. Wieloletnie doświadczenie pozwala wierzyć, że dobrze zrozumieją pragnienie klienta. W razie potrzeby można też wybrać propozycję rejsu ze skipperem.

REKLAMA
To może Cię zainteresować