Polskie wózki Junama – co je wyróżnia?

Mariusz Starzyk, Radio RAM | Utworzono: 12.04.2022, 14:49 | Zmodyfikowano: 12.04.2022, 14:49
A|A|A

Materiał Sponsora


Wózki Junama na każdy teren

Solidność i wytrzymałość całej konstrukcji sprawia, że modele polskiej firmy doskonale sprawdzają się w każdym terenie. Dzięki zwrotności i dosyć niskiej wadze bez problemu można korzystać z nich pośród krętych miejskich uliczek, a doskonała amortyzacja sprawia, że świetnie sprawdzają się na terenach podmiejskich i wiejskich. Jeżeli więc potrzebujesz wózka wielofunkcyjnego, który odnajdzie się na nierównych chodnikach Twojego miasta, a lubisz także wybrać się w weekend do parku czy lasu, rozwiązania z serii Junama Diamond to dobry wybór. 


Wygodne zestawy 2w1, 3w1 i 4w1

Co więcej, wózki Junama przygotowane zostały w wygodnych zestawach. Wózki 2w1, 3w1 i 4w1 mają za zadanie ułatwić rodzicom opiekę nad małymi spacerowiczami. Połączenie spacerówki z gondolą (2w1), fotelikiem samochodowym (3w1) oraz bazą Isofix do fotelika (4w1) gwarantuje zaspokojenie wszystkich potrzeb podróżujących dzieci. Gondola dla niemowlaka pozwala na ożywczy spacer już od pierwszych dni życia. Dołączone do zestawu siedzisko spacerowe zapewnia wygodę od 6 miesiąca aż do skończenia około 4 lat. Fotelik samochodowy Avionaut Kite, to rozwiązanie 0-13 kg zapewniające bezpieczną podróż autem, a wraz z bazą Isofix posłuży także jako wygodne nosidełko. To wszystko sprawia, że kupując jeden zestaw, np. Junama Diamond S-Line 3w1, gwarantujesz swojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo na lata. 


Trafiają w każdy gust

Dodatkowo, wózki Junama odznaczają się niepowtarzalnymi rozwiązaniami designerskimi. W przypadku modeli Diamond misa gondoli swoim kształtem i połyskiem nawiązuje do kamieni szlachetnych. Ponadto, liczne opcje kolorystyczne pozwalają dopasować wózek do gustu każdego rodzica – znajdzie się coś zarówno dla wielbicieli klasyki i elegancji, jak i dla tych, którzy wolą odważne zestawienia szaleńczych, neonowych barw. W połączeniu z kilkoma lakierami stelaży do wyboru wózki Junama przyciągają wzrok i sprawiają pozytywne estetyczne wrażenie.


Wygoda i bezpieczeństwo w wózkach Junama

Techniczne aspekty wózków polskiego producenta to także ich mocna strona – nieprzebijalne koła, prosty i intuicyjny system składania oraz wysoki stopień amortyzacji gwarantują przyjemne i bezpieczne spacery w każdych warunkach. Junama dba o jakość materiałów użytych do produkcji wózków, ponieważ dobro dziecka jest dla nich najistotniejszą wartością.

REKLAMA
To może Cię zainteresować