Młodziej, piękniej, zdrowiej

Mateusz Lipiński, Radio RAM | Utworzono: 21.05.2012, 09:48 | Zmodyfikowano: 01.06.2012, 10:00
A|A|A

Fot. Anna Mikołajczyk

Zagraliśmy dla Was specjalny program z Restauracji Złotej na wrocławskim Rynku.

Rozmawialiśmy o tym, co możemy zrobić, aby poczuć się pięknie i bardziej kobieco. Jak wyglądać młodziej, jak być zdrowszym i szczęśliwszym – oto najważniejsze zagadnienia, którymi zajęliśmy się w wiosennej Strefie Stylu RAM.

Zaproszeni Eksperci podpowiedzieli, jak odnaleźć radość w byciu sobą, jak nabrać odwagi do realizacji własnych pragnień i jak cieszyć magią każdej chwili.

Z Arturem Żukowskim z Salonu Fryzjerskiego Trinity pracowaliśmy nad stylizacją oraz pielęgnacją włosów. Usłyszeliśmy, jak dobrać odpowiednią fryzurę w zależności od okazji, jakie cięcia są modne w nadchodzącym sezonie.

Salon Fryzjerski Trinity, Wrocław ul. Traugutta 106/2, www.trinitysalon.pl
 
Z Aliną Strzałkowską, specjalistą z Praktyki Ortodontycznej OrthoSmile porozmawialiśmy o zdrowym uśmiechu dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. Uśmiech nas określa, definiuje i charakteryzuje - warto na niego zwrócić szczególną uwagę.

OrthoSmile Praktyka Ortodontyczna ul. Jaracza 77 c, 50-305 Wrocław, www.orthosmile.pl

O tym, że potrzeby skóry są bardzo różne i zależne od wielu czynników opowiedziała doktor Edyta Englander, ekspert z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. Poradziła, jak indywidualnie skomponować wachlarz zabiegów tak, aby zmaksymalizować ich efekty.

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm, Wrocław ulica Inowrocławska 21/2,
www.wellderm.pl

Dojrzałość to stan, kiedy akceptacja siebie i radość z bycia sobą idą w parze. Ten stan trzeba umieć sobie wypracować. O trudnej, ale przynoszącej niezwykłe efekty pracy nad sobą opowiedziała ekspert z Pokoju Marzeń, Agnieszka Grobelna - coach, trener płodności, kreator marki osobistej. Mówiła również o tym, jak ważna jest rola psychiki w dążeniu do macierzyństwa i jak świadomie się do niego przygotować.

www.pokojmarzen.pl


 
   
REKLAMA