Nie darujemy Wam tej nocy

Mateusz Lipiński, Radio RAM | Utworzono: 30.11.2012, 13:51 | Zmodyfikowano: 30.11.2012, 21:42
A|A|A

Fot. Anna Mikołajczyk

Promienna twarz, gładkie ciało, błyszczące włosy i zadbane dłonie są gwarancją dobrego samopoczucia i świetnej zabawy. Przygotowania do karnawału czas zacząć!

W kolejnej Strefie Stylu RAM rozmawialiśmy o tym jak wybrać modny i oryginalny strój oraz jak zadbać o ciało i piękny makijaż, aby czuć się pięknie i wyjątkowo.

Zagraliśmy program specjalny, wprost z Casa de La Musica z wrocławskiego Rynku. Zaproszeni eksperci doradzili i podpowiedzieli, jak w ten wyjątkowy czas wyglądać szczególnie atrakcyjnie.

Nasi eksperci:

NUTRI-MED Centrum Dietetyczne, Pani Magdaleną Maławską doradca żywieniowy opowiedziała o tym, jak schudnąć do Sylwestra, jaka dieta będzie najlepsza dla  pielęgnacji urody. Dowiedzieliśmymy się, jak wzmocnić włosy i paznokcie, jak zapobiegać zatrzymaniu wody i opuchnięciom.
NUTRI-MED Centrum Dietetyczne ul. Oławska 27 we Wrocławiu.
www.nutri-med.pl

Z Panią Katarzyną Oleśkiewicz - kosmetologiem z Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris rozmawialiśmy o tym, jak szybko poprawić wygląd skóry naszego ciała przed wielkim wyjściem, jakie zabiegi pielęgnacyjne dają błyskawiczne i widoczne efekty, jak je wykonać.
Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris, Wrocław Plac Dominikański (ul.Krawiecka3) i w SKY TOWER
www.DrIrenaEris.com/Instytut

Klasyczna i zmysłowa, czy z odrobiną ekstrawagancji? Jakie fryzury są obecnie modne oraz jak powinna wyglądać fryzura sylwestrowa? Jak zadbać o włosy by wyglądały pięknie nie tylko w ostatnim dniu tego roku? Na wszystkie nurtujące was pytania odpowiedział ekspert z salonu fryzjerskiego Berendowicz & Kublin Galeria Dominikańska.
Akademia Fryzjerska Berendowicz & Kublin w Galerii Dominikańskiej
www.dominikanska.berendowicz-kublin.pl

Ekspert z Centrum Dermatologii i Laseroterapii "Uroda", Pani Paula Karwatka - kosmetolog i asystent medyczny, podpowiedziała co zrobić, aby w ten wyjątkowy czas nasza cera wyglądała promiennie, jaki wybrać zabieg, aby twarz wyglądała atrakcyjnie przez całą noc. Ekspert z Akademii Wizerunku Pani Lidia Woźnica - Sokołowska – stylistka, kreatorka wizerunku, podpowiedziała jaki wybrać makijaż, aby był nie tylko trendy, ale podkreślił nasze atuty, a ukrył niedoskonałości. Centrum Dermatologii i Laseroterapii "Uroda" i Akademii Wizerunku Wrocław ulica Szybka 7a, boczna Traugutta www.uroda.in

Peek&Cloppenburg Pani Sylwia Zabrzecka - doradca moda damska i męska ekskluzywna i Pan Damian Kolaszewski - doradca moda damska i męska młodzieżowa tzw. butikowa podpowiedzieli, jak ubrać się na Sylwestra. www.peek-cloppenburg.pl

Dr n. med. Ewa Kaniowska z Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Derma Puls opowiedziała nam o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie epilacji, dowiedzieliśmy się także czy możliwa jest trwała depilacja .
Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej Derma Puls Wrocław ul. Barycka 1/3
www.derma-puls.com.pl

Ekspert ze sklepu SATURN doradził nam, jaki sprzęt grający przyda nam się nie tylko podczas Sylwestra, ale i każdej innej imprezy. www.saturn.pl

Menadżer Restauracji Novocaina i Casa De La Musica Pani Monika Popławska przedstawiła nam propozycje menu. Dowiemy się co najchętniej znika ze stołu podczas domowych imprez, a co elegancko wygląda na sylwestrowych balach.

Karnawał w dobrym tonie
Tylko w Strefie Stylu Radia RAM

 

REKLAMA