O zdrowiu i urodzie na dzień kobiet

Mateusz Lipiński, Radio RAM | Utworzono: 08.03.2013, 14:45
A|A|A

fot. Anna Mikołajczyk

Przekonaliśmy Was, że warto inwestować w profilaktykę. Udowodniliśmy, że dbanie o zdrowie może być źródłem przyjemności i satysfakcji.

Z naszymi Gośćmi i ekspertami rozmawialiśmy o nowinkach z zakresu profilaktyki, o znaczeniu wczesnej diagnostyki, o zdrowym stylu życia, który gwarantuje dobre samopoczucie.

Naszymi ekspertami byli:

Lek. med. Robert Gizler Dyrektor Medyczny z  InviMed Europejskie Centrum Macierzyństwa Wrocław, specjalista ginekolog położnik, z którym rozmawialiśmy o problemie niepłodności i o tym, jak szczęśliwie jest zostać rodzicem. InviMed Wrocław -€“ Europejskiego Centrum Diagnozowania Niepłodności. Wrocław, Bulwar Ikara 16.

Dr Dorota Trejtowicz, specjalista radiodiagnostyki z Konsylium Wrocław, która zdradziła nam, kiedy tomografia jest dobrą metodą diagnostyki, co można zobaczyć dzięki tomografii - jakie schorzenia, urazy.

Dr n. med. Jolanta Markuszewska-Żelbromska z Wrocławskiego Centrum Okulistycznego. Tematem rozmów z Panią Doktor była laserowa korekta wad wzroku i porady jak zadbać o oczy.

Wrocławskie Centrum Okulistyczne, Wrocław, ul. Sienkiewicza 33A i Piwna 13

Dr Małgorzata Bagłaj z Centrum Dermatologii Estetycznej "BAGŁAJ€ zdradziła nam nowe metody dbania o skórę.

Centrum Dermatologii Estetycznej "BAGŁAJ", Wrocław ul. Widok 8

Ze stomatologiem Radosławem Jadachem z Dental Salon Kliniki implantoprotetyki i ortodoncji, zastanawialiśmy się, czy zdrowe zęby a estetyczne zęby to to samo. Rozmawialiśmy również o eliminacji ognisk zapalnych zębopochodnych w leczeniu chorób układowych.

Dental Salon Klinika implantoprotetyki i ortodoncji Wrocław, ul. Horbaczewskiego 53a

Dr n med. Aleksandra Sztuka-Banel z Dolnośląskiego Centrum Laryngologii Medicus opowiadała o likwidacji  chrapania w kontekście najlepszego prezentu, jaki mężczyzna może dać swojej Kobiecie - po prostu przestać chrapać. Podkreślała wpływ tego zjawiska na relacje w związku (spanie osobno, narastające konflikty), konsekwencje dla życia seksualnego, niska efektywność w pracy, ciągłe zmęczenie).

Medicus Dolnośląskie Centrum Laryngologii, Wrocław ul. Wyszyńskiego 110

 

REKLAMA