Strefa Stylu "Jesienna odnowa"

Alicja Mikłaszewicz, Radio RAM | Utworzono: 07.10.2016, 20:04
A|A|A

zdj. Anna Mikołajczyk

W co się ubrać, jakie pomysły wybrać dla siebie z najnowszych jesiennych trendów? Jak pomóc naszej skórze zregenerować się po letnich przygodach ze słońcem? Dla kogo jest fotodepilacja? Czy wizyta u dentysty może być przyjemnością pozbawioną stresu i bólu? Jak nauczyć pływać małe dzieci? Z jakiego powodu boli nas głowa? I na koniec, czy kuchnia grecka to tylko smaki lata? Odpowiedzi na te i inne pytania usłyszeliśmy dzisiaj od gości i ekspertów, którzy wzięli udział w jesiennej odsłonie cyklu Strefa Stylu Radia RAM.

Spotkanie na wrocławskim Rynku upłynęło nam w niezwykle przyjacielskiej atmosferze, o co zadbała gospodyni programu Monika Jaworska, a także zaproszeni eksperci od zdrowia, mody i urody, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszymi słuchaczami. O stronę kulinarną i radość obcowania z grecką kuchnią zatroszczył się Ares Szef kuchni Akropolis oraz sympatyczny zespół tawerny. Było więc smacznie, wesoło, ale też ciekawie i inspirująco oraz niezwykle klimatycznie. Mamy nadzieję, że po wysłuchaniu dzisiejszego programu skorzystacie z rad i podpowiedzi naszych specjalistów i wykorzystacie w pełni jesień na regenerację po intensywnym lecie.

Co tam deszcz, mgła i brak słońca. Zamiast oddawać się melancholii i popadać w przygnębienie, zacznijcie kolejny udany sezon. Zadbajcie o własną kondycję, zdrowie i wygląd i pozwólcie na jesienny przypływ kreatywności.

Fotografia zbiorowa pt. Moje wielkie greckie zdjęcie!W Strefie Stylu Radia RAM udział wzięli:

10.00
Kaniowscy Dermapuls - Wrocław, ul. Barycka 1/3 www.dermapuls.com.pl
dr Michał Kaniowski o zabiegach, które warto wykonać, aby zregenerować skórę po lecie. Jak nowoczesna laseroterapia pomaga skutecznie walczyć z przebarwieniami, plamami posłonecznymi, rozstępami, bliznami oraz jak skutecznie usunąć tatuaż, który często stanowi niechcianą pamiątkę z wakacji...?10.35
Wrocławscy Projektanci - Wrocław, ul. Świdnicka 6 facebook.com/WroclawscyProjektanci
Katarzyna Zięba
Jesienne trendy w modzie, modne dodatki, jak wyróżnić się w miejskim tłumie?11.05
Adental Centrum Stomatologiczne z ul. Pestalozziego 9, www.adental.pl
dr Agnieszka Świerczyńska i dr Wojciech Ryncarz
U dentysty bez bólu i stresu.11.35
Salon Depilconcept - Wrocław, ul. Armii Krajowej 48 B www.depilconcept.pl
Klaudia Sidorkiewicz
Wszystko o fotodepilacji.12.05
Facet od mokrej roboty Sławek Wróblewski www.facetodmokrejroboty.pl
Sławek Wróblewski
Pływanie niemowląt i małych dzieci.12.35
LUX MED Diagnostyka - Pracownia Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego przy ul. Legnickiej 40 we Wrocławiu www.luxmed-diagnostyka.pl
dr Dorota Trejtowicz
Bóle zatok - co robić, jak diagnozować, jakie mogą być przyczyny?13.05
Taverna Akropolis - Wrocław Rynek 20/21 www.tavernaakropolis.pl
Ares - Szef Kuchni Taverny Akropolis o kuchni greckiej, czyli jak jeść zdrowo i ze smakiem?

REKLAMA