Najlepsze z Kulinarnego Wrocławia - słodkie wypieki, dzielenie się jedzeniem i jazz w kuchni [POSŁUCHAJ]

Bułeczka z Gigi, miejska lodówka i burger z Vertigo

Kilka miesięcy temu, na chwilę przed świętami Bożego Narodzenia o babcinym cieście drożdżowym, pleceniu chałki, cantucci czyli włoskim sucharku, płaskim serniku, ciężkim makowcu i rodzynkach porozmawiałem z Justyną Szafrańską z GIGI café:


Z badań wynika, że każdy Polak co roku marnuje mniej więcej 52 kilogramy jedzenia. O tym, co zrobić z jedzeniem, którego nie potrzebujemy oraz o lodówkach, w których czeka ono na chętnych, opowiedziały nam na Gosia Dudek i Agnieszka Maniewska z Foodsharing Wrocław:


Z Katarzyną Sadowską - szefową kuchni Vertigo Jazz Club & Restaurant – w styczniu rozmawialiśmy o jazzie, czerpaniu z kuchni amerykańskiej, autorskich pomysłach i smakach dzieciństwa:

REKLAMA
