We wrocławskim Aquaparku będzie można płacić... okiem

Radio RAM, WK, inf. prasowa | Utworzono: 10.11.2020, 16:15 | Zmodyfikowano: 10.11.2020, 16:16
A|A|A

fot. archiwum Radio Wrocław

Dziś władze obiektu podpisały umowę z wrocławską firmą zajmującą się tą formą płatności, PayEye. Nowość zostanie wprowadzona dosyć szybko. Jak tylko obostrzenia sanitarne zostaną poluzowane, a park wodny otworzy się dla odwiedzających, to ci od razu będą mieć do dyspozycji nowatorską płatność tęczówką oka.

Jak tylko usłyszałem o możliwości dokonywania płatności okiem, pomyślałem, że to idealne rozwiązanie dla klientów naszego Aquaparku. Na basen, saunę czy siłownię przychodzi się ze spakowanym ręcznikiem, strojem sportowym, kostiumem kąpielowym i klapkami. Jeśli nie musimy mieć ze sobą portfela ani telefonu, a płatności dokonamy dosłownie w mgnieniu oka, to nasz pobyt stanie się szybszy i łatwiejszy. Uwielbiamy takie technologiczne nowości – mówi Grzegorz Kaliszczak, prezes Aquapark.

Jak działa płatność okiem? Trzeba zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej i zasilić konto. Podczas pierwszej wizyty w Aquparku zostanie utworzony wzorzec biometryczny (payeye kod), który będzie wykorzystywany do bezpiecznych płatności.

Tagi:
REKLAMA

To może Cię zainteresować