Strefa Stylu dla zdrowia i urody - lato 2016

Radio RAM, Radio RAM | Utworzono: 21.06.2016, 19:57
A|A|A

W poniedziałek, 27 czerwca, od godz. 10 zagraliśmy specjalny wakacyjny program z restauracji Malarska 25 we Wrocławiu, w którym rozmawialiśmy o tym jak zadbać o wygląd i sylwetkę, zacząć zdrowy stylu życia oraz gdzie w tym roku spędzić wakacje?

O zaletach kosmetyków naturalnych opowiadała na naszej antenie Diana Sadłowska, właścicielka marki kosmetyków naturalnych BIO IQ. Z kolei pani dr Ewa Kaniowska z Centrum Kaniowscy Dermapuls dawała rady jak zadbać o ciało i przygotować je na lato, podpowiadając jakie zabiegi sprawdzą się w modelowaniu trudnych okolic ciała. Przed lekceważeniem nawet pojedynczego bólu głowy przestrzegała dr Dorota Trejtowicz (Lux Med), polecając przy okazji diagnostykę obrazową.

Anna Mikołajczyk

Odwiedziła nas też Aleksandra Kupczak (Ziko Dermo), która zachęcała do dbania o naszą skórę i chronienia jej przed promieniowaniem słonecznym. Na koniec ugościliśmy Beatę Kaśków, przedstawicielkę Biura Podróży Itaka, aby specjalnie dla naszych słuchaczy wskazała najlepsze, najmodniejsze i najbezpieczniejsze kierunki podróży wakacyjnych w tym roku.

Anna Mikołajczyk

 

 

 

 

d

 

 

REKLAMA

To może Cię zainteresować