Piknik rowerowy Radia RAM w Parku Grabiszyńskim [DZIĘKUJEMY!]

Monika Jaworska, Radio RAM, MJ | Utworzono: 28.06.2021, 12:28 | Zmodyfikowano: 28.06.2021, 12:28
A|A|A

fot. Iwona Diakowska, Piotr Bartyś

Jak co roku spotykamy się w wybranych wrocławskich parkach, by aktywnie i niebanalnie spędzić niedzielne popołudnia. Zanim zaprosiliśmy na relaks i dobrą zabawę na polanie w Parku Grabiszyńskim, tradycyjnie zaproponowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były kosze piknikowe Radia RAM.

Kosze wypełnione piknikowymi akcesoriami i radiowymi gadżetami zwycięzcy odebrali w czasie trwania pikniku - w godz. 14.00-17.00.


Na piknikach Radia RAM gościmy wolontariuszy i czworonożnych podopiecznych wrocławskiej EKOSTRAŻY. Tym razem Mateusz Puszczykiewicz i Katarzyna Szakowska z Ekostraży przeprowadzili warsztaty z pierwszej pomocy psom, a w nich m.in. RKO (resuscytacja krążeniowo-oddechowa), pierwsza pomoc po wypadkach, udarach, urazach, oparzeniach. Dostateczna wiedza właściciela może uratować życie pupila, zabezpieczyć zwierzę do czasu wizyty u lekarza weterynarii.Dziękujemy wszystkim, którzy do nas dołączyli. Super było relaksować się piknikowo wśród miłośników dwóch kółek oraz wrocławskich spacerowiczów. Spotkaliśmy się w Parku Grabiszyńskim na polanie przy Górce Skarbowców. Kolejny piknik 8 sierpnia w Parku Szczytnickim. Już teraz zapraszamy!

Regulamin konkursu - TUTAJ.


Na Piknik Rowerowy Radia RAM zaprasza Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.REKLAMA

To może Cię zainteresować