Wrześniowy Rejs z Radiem RAM na zakończenie wakacji [POPŁYNĘLIŚMY!]

Monika Jaworska, Radio RAM | Utworzono: 19.08.2021, 11:44 | Zmodyfikowano: 03.09.2021, 22:44
A|A|A

zdjęcia z rejsu: Anna Mikołajczyk, Piotr Czyszkowski

Pływanie po Odrze ze Słuchaczami to niewątpliwie nasza ulubiona radiowa tradycja. Można było przeżyć tę przygodę z Radiem RAM - biorąc udział w konkursie o bilety na statek Rusałka!


Dzięki słuchaczkom i słuchaczom bawiliśmy się przednio. Barwne opowieści snuł pan Marek. To m.in. dzięki jego tacie możemy pływać na Rusałce. 

Paulina na statku zasiadła przed mikrofonem Radia RAM po dwudziestu latach od debiutu. 

Alex Sell ze StatekWroclaw.pl zapraszał na rejs i zachęcał do żeglugi na Odrze jako Gość w RAM-ie w ostatni dzień wakacji. 

O tym, że warto zwiedzać z nami Wrocław od strony Odry - przekonali się kolejni się szczęśliwcy, którym udało się wygrać zaproszenia na statek. Gwarantowaliśmy wspaniałe widoki i świetną atmosferę rejsu. Nie zabrakło super zabawy i muzyki w dobrym tonie.

Wypłynęliśmy zgodnie z planem w piątek 3 września - tym razem ze względu na wysoki poziom wody w Odrze z Bulwaru Kaczyńskich o godz. 18.00. To 4 godziny niezapomnianej zabawy. Ekipa Radia RAM zadbała o jak najlepszą atmosferę. O wrażenia kulinarne zatroszczył się zespół restauracji Menu Motto. Malowniczą trasę, dodatkowe atrakcje w postaci przejazdów szybką łódką oraz wspaniały rejs Rusałką gwarantowała załoga StatekWroclaw.pl. A o muzyczną oprawę całości zadbał DJ Mingis.

Regulamin konkursu - tutaj.


Partnerami Rejsu z Radiem RAM są:


REKLAMA

To może Cię zainteresować