Za nami pierwszy w sezonie Rejs z Radiem RAM!

Monika Jaworska, Radio RAM | Utworzono: 21.05.2019, 12:14 | Zmodyfikowano: 21.05.2019, 12:29
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Nie zabrakło kulinarnej uczty i idealnej na ten wieczór muzyki serwowanej przez Dja Mingisa. Bawiąc się wspólnie i radiowcy i  Słuchacze podziwialiśmy Wrocław od strony Odry i nadawaliśmy relacje z rejsu na antenie Radia RAM. Zobaczcie, jak było! Zdjęcia Ani Mikołajczyk i Andrzeja Owczarka oddają część tego, co udało nam się przeżyć podczas RAMowego rejsu 7 czerwca 2019. Ale to już historia. Na następny zapraszamy po wakacjach! 6 września znów zawołamy: Ahoj przygodo!

To był już czwarty radiowy rejs Rusałką, kolejny raz super załoga Statku Wrocław wykazała się najwyższym profesjonalizmem. Dziękujemy pokładowej kuchni za pyszny poczęstunek, dziękujemy za uśmiech i pomocną dłoń bosmana Roberta, nieocenioną choćby przy wsiadaniu i wysiadaniu z jachtu Aquilo, na którym rządził szalony sternik Filip. To dzięki niemu i jego wodnym wyczynom wielu uczestników rejsu ma dzisiaj chrypkę, ale uśmiech nie schodzi nam z twarzy. No i przede wszystkim oczywiście dziękujemy naszym wspaniałym Współpasażerom, słuchaczom Radia RAM, którzy pomogli nam stworzyć genialną atmosferę podczas tego wieczoru. Znów czuliśmy się, jak wśród najlepszych przyjaciół!


fot. Anna Mikołajczyk


Posłuchaj, jak w studiu Radia RAM o tym, co nas czeka, opowiadali przed rejsem kapitan Alex Sell i sternik Filip Widuliński ze StatekWroclaw.pl:


Jedną z atrakcji przygotowanych dla uczestników Rejsu z Radiem RAM były dynamiczne przejażdżki szybką łodzią motorową - jachtem Aquilo24.


Do usłyszenia i do zobaczenia na kolejnym rejsie 6 września! Wcześniej zapraszamy na comiesięczne pikniki rowerowe z Radiem RAM, najbliższy już 30 czerwca w Parku Południowym.

REGULAMIN

A tak bawiliśmy się na poprzednim rejsie - zobacz TUTAJ.


Partnerami Rejsu z Radiem RAM są:


REKLAMA

To może Cię zainteresować