Rozśpiewany i roztańczony Rejs z Radiem RAM [ZDJĘCIA]

Monika Jaworska, Radio RAM | Utworzono: 06.09.2019, 19:29 | Zmodyfikowano: 06.09.2019, 19:29
A|A|A

fot. Anna Mikołajczyk

Pełni nadziei na szczęśliwy rejs wypłynęliśmy w pierwszy piątek września, tuż po 18:00, z przystani przy Bulwarze Dunikowskiego. Perspektywa wspólnego wieczoru nastrajała pozytywnie i Słuchaczy i załogę Radia RAM, wspólna zabawa, idealna muzyka, kulinarna uczta i zapierające dech widoki pięknego Wrocławia od strony Odry.  Na statku muzykę serwował nieoceniony Dj Mingis. Wystąpili z energetycznym minirecitalem dla nas Ola Turoń i Hubert Radoszko. Jak się później okazało, nie tylko oni...Do historii rejsów przejdą zaskakujące i nagrodzone gromkimi brawami arie operowe wyśpiewane przez Martę (alt) i Łukasza (baryton) Motkowiczów, którzy brawurowo wykonali "Czy mnie kochasz?" ze "Skrzypka na dachu".  Rejsowa publiczność oszalała słysząc ich spontaniczny występ na statku. Uznanie wzbudzil również klimatyczny występ słuchaczki Asi, która zaśpiewała nam "Hallelujah" Leonarda Cohena, zapraszając wszystkich do wspólnego wykonywania refrenów. I tak pośród śpiewów, rozmów, tańców i popisów aktorskich w konkursach niepostrzeżenie płynął nam czas...6. września wieczorem radiowcy i Słuchacze mieli okazję spędzić na Odrze kilka godzin za sprawą gościnnego pokładu Rusałki. To był nasz piąty rejs z profesjonalną załogą StatekWroclaw.pl i jak zawsze było idealnie!
Gromkim "ahoj" powitaliśmy też jacht z Aquilo24, na którym rządził szalony sternik Filip. Wrażenia z ekstremalnej przejażdżki szybką motorówką niezapomniane!

Już zapraszamy na kolejne wspólne imprezy na wodzie - wiosną i latem 2020!

O nasze podniebienia zadbała załoga restauracji Menu Motto. Z jej kapitanem Dawidem spotkaliśmy się na antenie Radia RAM w specjalnym wydaniu Kulinarnego Wrocławia, by porozmawiać o menu na rejs - POSŁUCHAJCIE TUTAJ. Na statku królowały m.in.  szaszłyki z bakłażanem, pyszne pomidorki, kiełbaski z kaczki, smakowite pieczywa, ciasta i lemoniady!

Bilety na statek tradycyjnie można było zdobyć biorąc udział w radiowych konkursach do 5 września. 
Regulamin konkursu znajdziecie tutaj

Partnerami Rejsu z Radiem RAM są:

\

REKLAMA

To może Cię zainteresować