Poranny konkurs z prezentami idealnymi na Dzień Mamy

Radio RAM, Radio RAM | Utworzono: 15.05.2022, 09:51 | Zmodyfikowano: 15.05.2022, 09:51
A|A|A

zdj. Pixabay

Od poniedziałku 16 maja do piątku 20 maja w porannej audycji „Dzień dobry we Wrocławiu” zapraszamy do wiosnnego konkursu, radosnego jak maj. Bawimy się tak, byście zdążyli z prezentami na Dzień Mamy. Zestawy, którymi Was obdarujemy będą idealnymi prezentami na 26 maja. 

 

SPONSOR

ARKANA – Polski producent dermokosmetyków, www.arkana.pl.


NAGRODA:

Zestaw kosmetyków marki ARKANA zapewnia holistyczną terapię skóry twarzy. W jego skład wchodzą:


·       Odmładzająca pianka do mycia oraz Esencjonalna woda z fitoestrogenami - dzięki bogactwu składników aktywnych zwalczają one oznaki starzenia, przywracając promienny i młody wygląd skóry. Efektem ich działania jest także spowolnienie procesów hormonalnego starzenia się skóry, wygładzenie zmarszczek oraz widoczne zwiększenie jędrności skóry.

·        Maska neuropeptydowa w płacie, która zapewnia widoczny efekt liftingu. Może też być stosowna jako maska-opatrunek dla  skóry podrażnionej po zabiegach estetycznych, peelingach, czy też po opalaniu. Wspaniale regeneruje i łagodzi.


·          Krem C-Fusion Glow - spektakularny efekt „skóry muśniętej złotem". Błyskawicznie nadaje on wypoczęty i promienny wygląd, stanowi też doskonałą bazę pod makijaż. Jego atutem jest połączenie witaminy C z kurkuminą - wzmacnia odporność skóry oraz chroni przed promieniowaniem
UV, światłem niebieskim i zanieczyszczeniami środowiska.

Wartość zestawu – 360 zł

REKLAMA

To może Cię zainteresować