Szczęśliwy rejs z Radiem RAM [ZDJĘCIA, WIDEO]

Monika Jaworska, Radio RAM | Utworzono: 13.05.2018, 22:55 | Zmodyfikowano: 13.05.2018, 22:55
A|A|A

fot. Anna Mikołajczyk/Piotr Czyszkowski/Radio RAM

Pierwszy z dwóch planowanych w tym sezonie rejsów Radia RAM już za nami. Przejdzie do historii, jako szczęśliwy, bo kiedy przez miasto przechodziła burza, nam udało się ją opłynąć. Na statku Rusałka cieszyliśmy się więc idealną pogodą do zwiedzania Wrocławia od strony Odry. A widoki zachwycające. Miejsca czasami trudne do rozpoznania - miasto z perspektywy nabrzeża naprawdę wygląda zupełnie inaczej. Statek Radia RAM widoczny i słyszalny z brzegów pozdrawiał mijanych wrocławian. A na pokładzie muzyka z naszych płyt RAM cafe i dwa kapitalne koncerty zespołu Humble Buzz, któremu dziękujemy za umilanie wieczoru na wodzie i gratulujemy rzeszy nowych fanów! To był porządny marynarski Indie Pop. Gitary, cajon i wokal. Nikt nie prosił o szanty. O integrację i dobrą zabawę postarali się radiowi kaowcy. Malowniczną trasę rejsu zapewniła załoga Statku Wrocław. Za wspaniałe doznania kulinarne dziękujemy kucharzom z restauracji Menu Motto! Rządziły pyszne pieczone ziemniaki, mięsa z grilla, sałatki i lemoniady!

Specjalne podziękowania dla armatora Alexa za pełne emocji i zwrotów przejażdżki jachtem. Każdy z wysiadających z szalonej motorówki cieszył się nową fryzurą, niektórzy chrypką.

Dziękujemy Wspaniałym Pasażerom za wspólny rejs! Do zobaczenia na następnym we wrześniu!  Konkretnie 7 września. 

A tak o statku i Odrze w studiu Radia RAM opowiadali kapitan statku Rusałka Jerzy Walczak i Ola Klimaszewska - menadżerka. Rozmawialiśmy o zdradzieckich prądach Odry, piratach i mieliznach. Wspomninaliśmy osoby, które... wypadły za burtę, ale zostały wyłowione! Do tego opowieść o pewnej foce.

Część 1

Część 2

Część 3

Polecamy wspólne 4-godzinne zwiedzanie Wrocławia od strony Odry!

ZOBACZ, JAK BYŁO NA REJSIE 2017 [LINK]

W sezonie 2018 organizujemy dwa rejsy z Radiem RAM - Rusałką popłyniemy również 7 września!


Partnerami rejsu z Radiem RAM są:REKLAMA

To może Cię zainteresować