Recenzje Dagmary Chojnackiej: Książka "Skąd jestem" i seriale "W potrzebie", "Lepsze życie"

Dagmara Chojnacka | Utworzono: 06.04.2020, 13:33 | Zmodyfikowano: 06.04.2020, 13:33
A|A|A

„SKĄD JESTEM?" to książeczka, w której mały Leoś opowiada nam, jak się dowiedział, że będzie miał siostrzyczkę....- Prawdziwa wydawnicza i tekstowa perełka, powinna się znaleźć w każdym domu, gdzie są dzieci! Pora, by oswajać pojęcia, słownictwo, opowiadanie o tym, o co dzieci zawsze chcą zapytać. Czas bocianów już dawno przeminął...

„Lepsze życie" (Better Things) to serial, który wszedł już w czwarty sezon, a wciąż nie przestaje zaskakiwać nowymi pomysłami. W tej quasi autobiograficznej opowieści hollywoodzkiej aktorki wychowującej samotnie trzy córki, są i zwariowane pomysły, i nuta zadumy, i kulisy hollywódzkiej codzienności. Autorski projekt Pameli Adlon zasługuje, by dać mu szansę!

Tak kapitalnie o Nowym Jorku i jego szalonych mieszkańcach opowiadał dotąd chyba tylko mistrz Woody Allen. Serial „W potrzebie" (High Maintenance), wyrósł z internetowej, niszowej produkcji na prawdziwy hit HBO. Każdy perfekcyjnie napisany i nakręcony odcinek, to pół godziny niesamowitych historii. Ich bohaterami są klienci uroczego gościa, który zsiada z roweru tylko po to, by wypełnić swą życiową misję, i odwiedzić ludzi... w potrzebie.

O obu serialach możesz posłuchać tutaj:

 I jeszcze to.

REKLAMA

To może Cię zainteresować